• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Районна дитяча бібліотека

Козелецька районна дитяча бібліотека була створена 20 серпня 1948 року. Її книжковий фонд нараховує 19318 примірників книг та періодичних видань. Щорічно бібліотека одержує 20 нових назв журналів і газет.

Колектив бібліотеки гостинно запрошує батьків та їх дітей до відділів:

  • Дошкільників і учнів 1-4 класів;
  • Учнів 5-9 класів;
  • Читального залу.

До послуг користувачів сектор обслуговування керівників дитячого читання, де можна підібрати літературу з питань педагогіки, психології, одержати консультації з керівництва читанням дітей, ознайомитися з новинками дитячої літератури, з книгами на допомогу у вихованні дітей, прийняти участь у днях батьків , конкурсі «Краща читаюча родина».

Працівники бібліотеки навчать Ваших дітей працювати з книгою, довідковим апаратом; допоможуть знайти відповідь на найскладніші питання, підібрати літературу для написання творів та рефератів, підготуватись до виступу.

На базі дитячої бібліотеки з 1996 року працює ляльковий театр «Пізнайко». Діти з задоволенням дивляться такі вистави: «Колобок в гостях у малят», «Звірята лікують книгу», «Коза-Дереза» та інші.

З 2004 року на базі бібліотеки працює центр правової освіти дітей та підлітків. Працівники бібліотеки часто проводять зустрічі з інспектором РВ УМВС у справах неповнолітніх, лікарем-наркологом і начальником районного управління юстиції.

Дитяча бібліотека має тісний зв’язок зі школами райцентру, Будинком творчості школярів та юнацтва, музеєм історії ткацтва Чернігівщини, Козелецькою дитячою музичною школою.

У гості до юних читачів приходять ветерани війни і праці, письменники і художники, відомі люди Козелеччини.

Бібліотека постійно організовує і проводить для юних читачів-дітей літературно-музичні свята, зустрічі, різні конкурси, вікторини, вистави лялькового театру.

Бібліотека відкрита для юних читачів щодня з 9.00 до 18.00, вихідний - субота.

Ласкаво запрошуємо всіх до районної дитячої бібліотеки.

Кiлькiсть переглядiв: 970

Коментарi