Відділ обслуговування - це структурний підрозділ Козелецької ЦБС. Його основне завдання - систематична і цілеспрямована популяризація книги, обслуговування різних груп користувачів, виховання культури читання, надання інформації та послуг, що задовольняють різноманітні читацькі потреби.

Відділ здійснює бібліотечне обслуговування користувачів на абонементі та в читальному залі.

Абонемент Козелецької ЦБ має універсальний фонд, що налічує близько 23 тисяч примірників. Ним користуються 1600 читачів різних категорій. Література видається додому терміном на 30 днів, а книги підвищеного попиту - на 10.

У читальному залі зосереджено найновішу і найбільш запитувану різногалузеву літературу. Його фонд нараховує біля 6 тисяч екземплярів книг і близько 40 назв періодичних видань. Читальний зал обслуговує читачів, яким надається допомога щодо вибору літератури за темами, щодо використання довідково-енциклопедичних видань та довідково-пошукового апарату. У читальному залі організовуються книжкові виставки, проводяться масові заходи.

Відділ обслуговування координує свою діяльність з іншими структурними підрозділами ЦБС та бібліотеками різних відомств району, тісно співпрацює з представниками державних установ, організацій, навчальних закладів, засобів масової інформації.

У відділі працюють:

Резніченко Валентина Миколаївна - завідуюча відділом;

Коломієць Тетяна Степанівна - працівник читального залу, бібліотекар І категорії;

Резнікова Зінаїда Федорівна - відповідальна за масову роботу, бібліотекар І категорії;

Бородавко Людмила Іванівна - працівник абонементу, бібліотекар ІІ категорії.

Кiлькiсть переглядiв: 542

Коментарi